FavorietenInloggen
Nog € 25,00 tot het minimum bestelbedrag
Minimum bestelbedrag € 25,00 ›

Lichaamsverzorging

Lichaamsverzorging

-53%
Axe Excite shower gel 3in1 250ml

3 st.

8,10

17,37

€ 2,70 /st.

Axe Excite shower gel 3in1 250ml
 
-36%
Earth Line Vitamine E Litteken Olie 30ml
13,90

21,95

Earth Line Vitamine E Litteken Olie 30ml
THT-datum 31-7-2027
-20%
Kleenex Everyday zakdoekjes

4 st.

8,60

10,76

€ 2,15 /st.

Kleenex Everyday zakdoekjes
 
-29%
Kleenex The Original tissues 72st

4 st.

6,20

8,76

€ 1,55 /st.

Kleenex The Original tissues 72st
 
-29%
The Eco Gang Jute Body Pad 31g

2 st.

4,20

5,98

€ 2,10 /st.

The Eco Gang Jute Body Pad 31g
THT-datum 30-9-2026
-22%
The Eco Gang Cotton Swabs wattenstaafjes

4 st.

4,00

5,16

€ 1,00 /st.

The Eco Gang Cotton Swabs wattenstaafjes
 
-22%
The Eco Gang Bamboo Cotton Swabs wattenstaafjes
-38%
The Eco Gang Konjac spons Lavendel 25g

2 st.

4,90

7,98

€ 2,45 /st.

The Eco Gang Konjac spons Lavendel 25g
 
-47%
The Eco Gang Konjac Sponge Pure White 25g

2 st.

4,90

9,38

€ 2,45 /st.

The Eco Gang Konjac Sponge Pure White 25g
 
-22%
The Eco Gang Cotton Swabs wattenstaafjes

4 st.

4,00

5,16

€ 1,00 /st.

The Eco Gang Cotton Swabs wattenstaafjes
 
-38%
The Eco Gang Konjac spons rode Klei 25g

2 st.

4,90

7,98

€ 2,45 /st.

The Eco Gang Konjac spons rode Klei 25g
 

Mondhygiëne

Mondhygiëne

-35%
Colgate Max Fresh Clean Mint 100ml

3 st.

6,90

10,77

€ 2,30 /st.

Colgate Max Fresh Clean Mint 100ml
 
-27%
The Eco Gang Interdental Bamboo Borstel 3-0,5mm
-30%
The Eco Gang Floss picks flosdraad houtskool
-30%
The Eco Gang Dental Floss Mint flosdraad 50m
-30%
The Eco Gang Dental Floss Charcoal flosdraad 50m
-27%
The Eco Gang Interdental Bamboo Borstel 2-0,45mm
-30%
The Eco Gang Floss picks flosdraad mint

2 st.

2,90

4,18

€ 1,45 /st.

The Eco Gang Floss picks flosdraad mint
 
Overig product
-40%
The Eco Gang Plant Based Sensitive Tandenborstel
Overig product
-27%
The Eco Gang Interdental Bamboo Borstel 1-0,4mm

Gezichtsverzorging