FavorietenInloggen
Nog € 25,00 tot het minimum bestelbedrag
Minimum bestelbedrag € 25,00 ›

Koffie & Thee

Koffie

Thee

Thee

-78%
Butterfly Chinese Groene Thee 100st
1,29

5,99

Butterfly Chinese Groene Thee 100st
THT-datum 31-10-2026
st.
Bio
-20%
Clipper Warming Apple & Cinnamon Organic Infusion Thee 20st
Bio

2 st.

6,00

7,58

€ 3,00 /st.

Clipper Warming Apple & Cinnamon Organic Infusion Thee 20st
THT-datum 13-7-2027
st.
-57%
Clipper Special Selection Winterthee 91,75g
4,29

9,99

Clipper Special Selection Winterthee 91,75g
THT-datum 29-11-2026
st.
-21%
Dilmah Camomile kamille kruiden infusie 30g

2 st.

6,80

8,62

€ 3,40 /st.

Dilmah Camomile kamille kruiden infusie 30g
THT-datum 25-6-2027
st.
-86%
Gyokuroen Osaka Sweet Green Tea Powder 120g

2 st.

1,50

10,98

€ 0,75 /st.

Gyokuroen Osaka Sweet Green Tea Powder 120g
THT-datum 10-11-2026
st.
-62%
Lipton Green Tea Classic 65g

2 st.

4,00

10,78

€ 2,00 /st.

Lipton Green Tea Classic 65g
THT-datum 30-4-2027
st.
-36%
Lipton Yellow Label Thee 150g
4,99

7,89

Lipton Yellow Label Thee 150g
THT-datum 7-7-2027
st.
-85%
Mamas Chai Masala Chai Concentraat 1l

2 st.

5,90

39,98

€ 2,95 /st.

Mamas Chai Masala Chai Concentraat 1l
THT-datum 28-9-2026
st.
-87%
Mamas Chai Rooibos Chai Concentraat 1l

2 st.

4,80

39,98

€ 2,40 /st.

Mamas Chai Rooibos Chai Concentraat 1l
THT-datum 26-9-2026
st.
-37%
Brasserie à Paris Sélection de Thés 9st

2 st.

2,90

4,64

€ 1,45 /st.

Brasserie à Paris Sélection de Thés 9st
THT-datum 31-5-2027
st.
-49%
Hello Winter Tea 18g

3 st.

7,50

14,85

€ 2,50 /st.

Hello Winter Tea 18g
THT-datum 2-8-2027
st.
-26%
Nature's Paradise Zwarte Thee 30g

4 st.

4,00

5,44

€ 1,00 /st.

Nature's Paradise Zwarte Thee 30g
THT-datum 31-5-2028
st.
-57%
Botanic Chic Winterthee 18g

3 st.

6,30

14,85

€ 2,10 /st.

Botanic Chic Winterthee 18g
THT-datum 27-3-2027
st.
-28%
Pickwick Super Blends Positivity Groene Thee 15x1.5g

2 st.

3,40

4,78

€ 1,70 /st.

Pickwick Super Blends Positivity Groene Thee 15x1.5g
THT-datum 30-11-2027
st.
Bio
-49%
Pukka Eucalyptus Organic Herbal Caffeine-free Tea 20st
Bio

2 st.

5,90

11,58

€ 2,95 /st.

Pukka Eucalyptus Organic Herbal Caffeine-free Tea 20st
THT-datum 31-5-2028
st.