FavorietenInloggen
Nog € 25,00 tot het minimum bestelbedrag
Minimum bestelbedrag € 25,00 ›

Snack & Ontbijtrepen

Snack & Ontbijtrepen

-48%
Balisto Yoghurt Fruits 37g

4 st.

3,00

5,84

€ 0,75 /st.

Balisto Yoghurt Fruits 37g
THT-datum 18-10-2026
-42%
Balisto Korn chocolade koekje 37g

20 st.

16,90

29,20

Balisto Korn chocolade koekje 37g
THT-datum 10-1-2027
-55%
Be-Kind Karamel Amandel & Zeezout 40g

8 st.

5,60

12,72

€ 0,70 /st.

Be-Kind Karamel Amandel & Zeezout 40g
THT-datum 6-3-2027
Bio
-21%
BioToday Notenmixreep 3x25g
Bio

2 st.

4,70

5,98

€ 2,35 /st.

BioToday Notenmixreep 3x25g
THT-datum 1-11-2026
Bio
-20%
BioToday Cranberry-Amandel reep 3x25g
Bio

4 st.

9,00

11,32

€ 2,25 /st.

BioToday Cranberry-Amandel reep 3x25g
THT-datum 1-11-2026
-46%
Bombus Raw Energy Maracuja & Kokos Reep 50g

20 st.

14,90

27,80

Bombus Raw Energy Maracuja & Kokos Reep 50g
THT-datum 15-6-2027
-54%
Gerlinéa Granen met Chocoladestukjes Repen 372g
-20%
Holie's Chewy Bar Lemon Cake 3x35g

2 st.

5,20

6,58

€ 2,60 /st.

Holie's Chewy Bar Lemon Cake 3x35g
THT-datum 21-5-2027
-20%
Kellogg's Coco Pops graanrepen 6x20g

2 st.

5,90

7,38

€ 2,95 /st.

Kellogg's Coco Pops graanrepen 6x20g
THT-datum 6-12-2026
-20%
Kellogg's Special K Red Fruits gaanreep 6x21,5g

2 st.

5,90

7,38

€ 2,95 /st.

Kellogg's Special K Red Fruits gaanreep 6x21,5g
THT-datum 4-1-2027
-36%
Nakd Salted Caramel Fruit- & Notenrepen 140g

4 st.

8,80

13,84

€ 2,20 /st.

Nakd Salted Caramel Fruit- & Notenrepen 140g
THT-datum 22-3-2027
Bio
-46%
Raw Bite Orange Cacao reep 50g
Bio

12 st.

19,90

37,08

Raw Bite Orange Cacao reep 50g
THT-datum 13-1-2027
-61%
WeCare Low Carb Fudge Caramel reep 60g

3 st.

4,20

10,77

€ 1,40 /st.

WeCare Low Carb Fudge Caramel reep 60g
THT-datum 28-5-2027
-29%
Zonnatura Pinda Crunch Repen 3x45g

4 st.

5,60

7,96

€ 1,40 /st.

Zonnatura Pinda Crunch Repen 3x45g
THT-datum 4-5-2027