FavorietenInloggen
Nog € 25,00 tot het minimum bestelbedrag
Minimum bestelbedrag € 25,00 ›

Chocolade repen

Chocolade repen

-35%
Balisto Muesli chocolade reep 37g

20 st.

18,90

29,20

Balisto Muesli chocolade reep 37g
THT-datum 7-2-2027
st.
Bio
-47%
BioToday Chocolade met Rijstcrisps 100g
Bio

2 st.

5,10

9,78

€ 2,55 /st.

BioToday Chocolade met Rijstcrisps 100g
THT-datum 6-10-2026
st.
Bio
-39%
Bonvita Rijstmelk Rice Crispy Chocoladereep 100g
Bio

2 st.

5,00

8,24

€ 2,50 /st.

Bonvita Rijstmelk Rice Crispy Chocoladereep 100g
THT-datum 5-12-2026
st.
Bio
-34%
Bonvita White 100g
Bio

3 st.

6,90

10,47

€ 2,30 /st.

Bonvita White 100g
THT-datum 14-12-2026
st.
Bio
-46%
Bonvita Classic Original 100g
Bio

4 st.

7,40

13,96

€ 1,85 /st.

Bonvita Classic Original 100g
THT-datum 5-12-2026
st.
Bio
-30%
Bonvita Coconut Rice Chocolate 40g
Bio

4 st.

3,60

5,16

€ 0,90 /st.

Bonvita Coconut Rice Chocolate 40g
THT-datum 15-10-2026
st.
Bio
-31%
Bonvita Chocoladereep rozijn & hazelnoot 100g
Bio

3 st.

7,20

10,47

€ 2,40 /st.

Bonvita Chocoladereep rozijn & hazelnoot 100g
THT-datum 5-12-2026
st.
Bio
-43%
Bonvita Orange pure chocolade 100g
Bio

4 st.

8,60

15,16

€ 2,15 /st.

Bonvita Orange pure chocolade 100g
THT-datum 4-12-2026
st.
-53%
Bonvita Ricemilk Chocolate with Peanut 40g

6 st.

4,20

8,94

€ 0,70 /st.

Bonvita Ricemilk Chocolate with Peanut 40g
THT-datum 15-1-2027
st.
Bio
-52%
Bonvita Hazelnut 72% Cocoa 100g
Bio

3 st.

5,40

11,37

€ 1,80 /st.

Bonvita Hazelnut 72% Cocoa 100g
THT-datum 7-11-2026
st.
-24%
Cadbury Curly Wurly karamel chocolade reep 3x21,5g

2 st.

4,20

5,58

€ 2,10 /st.

Cadbury Curly Wurly karamel chocolade reep 3x21,5g
THT-datum 22-8-2027
st.
-20%
Céréal Chocoladetablet Hazelnoot 80g

4 st.

8,60

10,76

€ 2,15 /st.

Céréal Chocoladetablet Hazelnoot 80g
THT-datum 30-6-2027
st.
-26%
Céréal Melk chocoladereep 80g

3 st.

5,70

7,77

€ 1,90 /st.

Céréal Melk chocoladereep 80g
THT-datum 27-3-2027
st.
-34%
Céréal Chocoladetablet Puur 85g

2 st.

6,00

9,18

€ 3,00 /st.

Céréal Chocoladetablet Puur 85g
THT-datum 31-1-2027
st.
-49%
Côte d'Or Extra puur BonBonBloc chocolade reep truffel & cacao 190g

2 st.

5,80

11,58

€ 2,90 /st.

Côte d'Or Extra puur BonBonBloc chocolade reep truffel & cacao 190g
THT-datum 16-10-2026
st.
-57%
Côte d'Or Dark Almond 180g

2 st.

5,00

11,78

€ 2,50 /st.

Côte d'Or Dark Almond 180g
THT-datum 24-1-2027
st.
-39%
Côte d'Or Bonbonbloc wit chocoladereep 200g

2 st.

7,00

11,58

€ 3,50 /st.

Côte d'Or Bonbonbloc wit chocoladereep 200g
THT-datum 20-12-2026
st.
-21%
Daim Mini Milk chocolaatjes 200g

2 st.

5,50

6,98

€ 2,75 /st.

Daim Mini Milk chocolaatjes 200g
THT-datum 21-11-2026
st.
-59%
Dubai Style Knapperige Aardbeien Reep 55g

6 st.

7,20

17,94

€ 1,20 /st.

Dubai Style Knapperige Aardbeien Reep 55g
THT-datum 15-12-2026
st.
-29%
Jacques Puur Intense 72% 100g

2 st.

4,20

5,98

€ 2,10 /st.

Jacques Puur Intense 72% 100g
THT-datum 30-9-2027
st.
-56%
Jacques Matinettes Hazelnoot Melk chocolade 128g

3 st.

5,70

13,17

€ 1,90 /st.

Jacques Matinettes Hazelnoot Melk chocolade 128g
THT-datum 13-12-2026
st.
-20%
Jacques Melk chocolade 100g

4 st.

8,60

10,76

€ 2,15 /st.

Jacques Melk chocolade 100g
THT-datum 8-1-2027
st.
-20%
Mars Chocoladereep 10x45g

2 st.

7,80

9,78

€ 3,90 /st.

Mars Chocoladereep 10x45g
THT-datum 3-1-2027
st.
-20%
Mars chocoladereep 51g

32 st.

27,90

34,88

Mars chocoladereep 51g
THT-datum 31-1-2027
st.
-22%
Milka Oreo chocolade reep 37g

36 st.

28,90

37,44

Milka Oreo chocolade reep 37g
THT-datum 14-2-2027
st.
-28%
Milka Leo 33,3g

32 st.

24,90

34,88

Milka Leo 33,3g
THT-datum 12-12-2026
st.
-43%
Oxfam Melkchocolade noten reep 47g

4 st.

3,60

6,40

€ 0,90 /st.

Oxfam Melkchocolade noten reep 47g
THT-datum 3-12-2026
st.
-34%
Oxfam Fair Trade zoute geroosterde maïs melkchocolade 45g

4 st.

4,20

6,40

€ 1,05 /st.

Oxfam Fair Trade zoute geroosterde maïs melkchocolade 45g
THT-datum 4-2-2027
st.
-43%
Oxfam karamel zeezout chocoladereep 180g

2 st.

4,80

8,50

€ 2,40 /st.

Oxfam karamel zeezout chocoladereep 180g
THT-datum 3-2-2027
st.
-20%
Ritter Sport Fruity Duo 218g

2 st.

8,40

10,58

€ 4,20 /st.

Ritter Sport Fruity Duo 218g
THT-datum 23-5-2027
st.
-24%
Ritter Sport Coffee Duo 218g

2 st.

8,00

10,58

€ 4,00 /st.

Ritter Sport Coffee Duo 218g
THT-datum 22-5-2027
st.
-21%
Ritter Sport Boterbiscuit 100g

4 st.

7,20

9,16

€ 1,80 /st.

Ritter Sport Boterbiscuit 100g
THT-datum 26-3-2027
st.
-20%
Ritter Sport Cookie Duo 218g

2 st.

8,40

10,58

€ 4,20 /st.

Ritter Sport Cookie Duo 218g
THT-datum 2-10-2026
st.
-31%
Ritter Sport Crunchy Duo 218g

2 st.

7,30

10,58

€ 3,65 /st.

Ritter Sport Crunchy Duo 218g
THT-datum 16-10-2026
st.
-21%
Ritter Sport Rozijn Hazelnoot 100g

4 st.

7,80

9,96

€ 1,95 /st.

Ritter Sport Rozijn Hazelnoot 100g
THT-datum 20-3-2027
st.
-21%
Ritter Sport Geroosterde Pinda Chocoladereep 100g

4 st.

7,80

9,96

€ 1,95 /st.

Ritter Sport Geroosterde Pinda Chocoladereep 100g
THT-datum 21-2-2027
st.
-39%
Ritter Sport Sweet 'n Salty Duo 218g

2 st.

6,40

10,58

€ 3,20 /st.

Ritter Sport Sweet 'n Salty Duo 218g
THT-datum 15-10-2026
st.
-60%
Tony's Chocolonely Milk Hazelnut reep 180g

15 st.

29,90

74,85

Tony's Chocolonely Milk Hazelnut reep 180g
THT-datum 5-9-2026
st.
-42%
Tony's Chocolonely Klein puur amandel zeezout 47g

4 st.

5,00

8,76

€ 1,25 /st.

Tony's Chocolonely Klein puur amandel zeezout 47g
THT-datum 21-5-2027
st.
-60%
Tony's Chocolonely Puur Amandel Zeezout Reep 47g

35 st.

29,90

76,65

Tony's Chocolonely Puur Amandel Zeezout Reep 47g
THT-datum 26-12-2026
st.
-25%
Tony's Chocolonely Citroen meringue melk chocolade reep 180g

2 st.

8,20

10,98

€ 4,10 /st.

Tony's Chocolonely Citroen meringue melk chocolade reep 180g
THT-datum 27-11-2026
st.
-36%
Twix White 10x46g
4,39

6,90

Twix White 10x46g
THT-datum 1-11-2026
st.
-45%
Twix Salted Caramel Xtra 75g

12 st.

8,40

15,48

€ 0,70 /st.

Twix Salted Caramel Xtra 75g
THT-datum 6-12-2026
st.