FavorietenInloggen
Nog € 25,00 tot het minimum bestelbedrag
Minimum bestelbedrag € 25,00 ›

Groente- & fruitconserven

Groente- & fruitconserven

-20%
Amaizin Bonenmix Met Mais 200g

2 st.

2,70

3,38

€ 1,35 /st.

Amaizin Bonenmix Met Mais 200g
THT-datum 1-7-2027
-26%
Coroos Kikkererwten 400g

4 st.

3,20

4,36

€ 0,80 /st.

Coroos Kikkererwten 400g
THT-datum 1-1-2028
-27%
Coroos Maïs 420g

3 st.

3,90

5,37

€ 1,30 /st.

Coroos Maïs 420g
THT-datum 1-9-2027
-53%
Del Monte Kleine Ananasstukjes op Siroop 3.07kg

2 st.

8,30

17,98

€ 4,15 /st.

Del Monte Kleine Ananasstukjes op Siroop 3.07kg
THT-datum 28-2-2027
-28%
Dole Fruit in Juice Tropisch Fruit 4x113 g

3 st.

9,00

12,57

€ 3,00 /st.

Dole Fruit in Juice Tropisch Fruit 4x113 g
THT-datum 15-1-2027
-20%
Euro Fresh! Kikkererwten 800g

2 st.

2,70

3,38

€ 1,35 /st.

Euro Fresh! Kikkererwten 800g
THT-datum 1-1-2028
-26%
Euro Fresh! Kikkererwten 400g

4 st.

3,20

4,36

€ 0,80 /st.

Euro Fresh! Kikkererwten 400g
THT-datum 1-1-2028
-34%
HAK Cannellini Bonen 380g

4 st.

5,20

7,96

€ 1,30 /st.

HAK Cannellini Bonen 380g
THT-datum 31-12-2026
-20%
Not Wasted Linzen 380g

6 st.

6,60

8,34

€ 1,10 /st.

Not Wasted Linzen 380g
THT-datum 1-3-2028
-20%
Not Wasted Wortelschijfjes 411g

4 st.

3,80

4,76

€ 0,95 /st.

Not Wasted Wortelschijfjes 411g
THT-datum 1-11-2026
Bio
-21%
Not Wasted Zwarte Bonen 380g
Bio

6 st.

7,50

9,54

€ 1,25 /st.

Not Wasted Zwarte Bonen 380g
THT-datum 1-8-2028
-73%
Servero Jonagold Appelmoes 350g

6 st.

2,99

11,34

Servero Jonagold Appelmoes 350g
THT-datum 1-11-2026
-31%
Servero Appelmoes Original 350g

2 st.

2,60

3,78

€ 1,30 /st.

Servero Appelmoes Original 350g
THT-datum 1-12-2027
-57%
Servero Slurpfruit Magische Mango 6x90g

5 st.

8,99

21,25

Servero Slurpfruit Magische Mango 6x90g
THT-datum 1-7-2027
Bio
-42%
Smaakt Adukibonen Bio 400g
Bio

4 st.

4,80

8,36

€ 1,20 /st.

Smaakt Adukibonen Bio 400g
THT-datum 3-10-2026